סדנאות
  פעילות ילדים ונוער
  טורים אישיים
  מאמרים
  הודעות לעיתונות
  פרסים ותערוכות
  ספרים חדשים
  לזכרם

לקסיקון הסופרים

  אודות הלקסיקון
  דבר העורך
  אלפון
  חיפוש

מאזניים

  דבר העורך
  אודות מאזנים
  טופס הרשמה
  גיליונות מאזנים

חברים

  תנאי קבלת חברים
  תהליך ההרשמה
  טופס הרשמה
  זכויות חברים
  תעריפון מומלץ
  חדשות באגודה
  דרושים
סניפים
  סניף חיפה והצפון
 

רשימת 70 תלמידי בתי ספר יסודיים זוכי תחרות הכתיבה     >>

תאריך : 23/04/2018
מאת : הנהלת האגודה

 

רשימת 70 תלמידי בתי ספר יסודיים

זוכי תחרות הכתיבה הארצית לשנת

תשע"ח – 2018

שם הזוכה - כיתה - שם בית ספר- שם ישוב - שם היצירה

  1. אבישג רייס, כיתה ה', בית ספר "שער הנגב" - שער הנגב "אהבה"
  2. אופק דבורי, כיתה ה', בית ספר "אפק" - ראש העין – "הילד שמחפש את השלום"
  3. אושרי אירקי, כיתה ד', בית ספר "סיני" - ראשון לציון- "המסע לארץ ישראל"
  4. איתי שנער, כיתה ו', בית ספר "ניר" קריית אונו – "סיפורו של אתיופי"
  5. איתמר חייט, כיתה ג', בית ספר "יוחנני" הרצליה – יואב הספורטאי שלי"
  6. אלה לוסטיג, כיתה ד', בית ספר "פרחי המדע" - רחובות – "גורי בעיניים שלי"
  7. אלכסנדרה לוי, כיתה ה', בית ספר "אופיר" אילת – "החורף"
  8. אמה שור, כיתה ד', בית ספר "אומנויות" - תל אביב – "היה כאן קרקס",
  9. אנה אדדי, כיתה ד', בית ספר "בגין"- נתניה – "שונים אך דומים".
  10. גאיה בן מאיר, כתה ד', בית ספר "המתמיד"- רמת גן- "תקווה"
  11. דאניה אשרף בשיר, כיתה ה', בית ספר "אלמוּתנבִּי"- סח'נין – "אנג'י החתול"
  12. הדר גול, כיתה ה', בית ספר "בן צבי" - חולון"- "זמן" דוא"ל
  13. הדר קול, כיתה ו', בית ספר "אור" - כפר אורנים – "חגיגה של צבעים"
  14. ויקי לנקין, כיתה ה', בית ספר "זבולון המר" - לוד- "מסיפורו של חתול"
  15. זוהר לנצ'נר , כיתה ה', בית ספר "חלמיש", ערד - "השתקפות"
  16. זוהר פכר, כיתה ו', בית ספר "בן גוריון" - בת ים – "כוכב נופל"
  17. טאיה אייסנר, כיתה ג', בית ספר "קמפוס דורה לאומניות" - נתניה- " חלום רע"
  18. טל בן שטרית, כיתה ו', בית ספר "רבין" - שוהם – "זו מי שאני".
  19. יובל עיון, כיתה ד', בית ספר "ממלכתי א'"- הוד השרון – "אמא ואבא רוצים יחס"
  20. יובל סיגל דבח, כיתה ה', בית ספר "עין הקורא"- ראשון לציון: "רק לאהוב"
  21. יותם סטולר כיתה ה', בית ספר "התבור" - חולון – "סבתא שלי"
  22. יעל טרסי, כיתה ו', בית ספר "אופירה נבון" - כפר סבא – "הייתי רוצָה להיות בת אדם"
  23. יערה גולן, כיתה ו', בית ספר "הר שכניה" - משגב – "החושך והאור"
  24. ירדן כספי, כיתה ו' , בית ספר "נאות אשקלון" – אשקלון –"בזכות ולא בחסד"
  25. לאה הודיה בלייכר, כיתה ג', בית ספר "ימין הרצוג"- אילת "תמיד אפשר לתקן"
  26. ליאור שנהב, כיתה ד', בית ספר "החורש" - זיכרון יעקב – "הילד השונה"
  27. ליאן פולנסקי, כיתה ד', בית ספר "ערמונים" - רמת גן- "גנב המתנות"
  28. ליבי ברגר, כיתה ד', בית ספר "תשרי" - קריית השרון – "המסיבה לנתניה"
  29. ליבי רינה רטה, כיתה ד', בית ספר "טללים" - ערד- "הזמנה לבוא ולראות בכיף"
  30. לינה כצמן, כיתה ו' בית ספר "בגין" - רחובות - "יום המחר של העבר"
  31. לינה סוריס, כיתה ו', בית ספר "חיים חפר"- פתח תקוה, "המדינה"
  32. ליעד חן, כיתה ה', בית ספר "עופרים" - ירושלים – "טיפת מזל"
  33. לוֹרן אדלר, כיתה ג', בית ספר "שלמון" - ראשון לציון – "ילדת הירח"
  34. מאור גיסר, כיתה ד', בית ספר "עדיני" - ראשון לציון- "אם הייתי"
  35. מג'ד סעיד, כיתה ו' בית ספר "יסודי ג'" - שפרעם - "נסיעה בזמן"
  36. מאיה נחום, כיתה ו', בית ספר "אוסישקין" - רמת השרון - "צעירה בת 70"
  37. מאילן בובר, כיתה ד', בית ספר "ארגמן" - נס ציונה- "התמונה תימוֹנוֹ"
  38. מיכל לויט, כיתה ו', בית ספר "פולה בן גוריון"- ירושלים – "סיפור מחושב"
  39. מיכל מזוז, כיתה ד', בית ספר "רמב"ם"- באר שבע- "עין עצלה וארץ ישראל"
  40. מיכאל איליאיץ, כיתה ו', בית ספר "סביונים" – אור יהודה "הדרך הביתה- חגים"
  41. מיקה אלון, כיתה ד', בית ספר "רמת אביב ג'" - תל אביב – "האור שבי"
  42. מיקה גולדין, כיתה ה', בית ספר "מבואות" - באר טוביה "כוחה של מילה"
  43. מיקה רווה, כיתה ה', בית ספר "רמת החייל" - תל אביב, - "המופע של ילדות המים"
  44. מעיין שחר פרטקין, כיתה ה', בית ספר "חופים" - קיבוץ יד מרדכי- "הענן שלי"
  45. נוי אהרוני, כיתה ה', בית ספר ע"ש "אילן רמון"- גן יבנה- "התעלומה"
  46. נועם אהרונוב, כיתה ו', בית ספר "גילה למדעים ואומנויות" - ירושלים – "עץ לי עץ"
  47. נעמי פרי, כיתה ו', בית ספר "אח"י תקוע" - תקוע – "קלף אחד יחיד ומיוחד"
  48. סאשה סון, כיתה ג', בית ספר "אשכולות" - ראשון לציון – "ניקיטה עולה חדשה מרוסיה"
  49. סבה ליאור, כיתה ה', בית ספר "אילנות" - חיפה- "העצב והשמחה"
  50. סיני דלורם, כיתה ד', בית ספר "אלון"- חיפה – "בפני עצמך"
  51. סמא אלסופי, כיתה ה', בית ספר "אלביאדר" - שעב" - כפר שעב – "הרמזור"
  52. עלמה בן חיים, כיתה ד', בית ספר "אושה-יחד" -רמת גן - "הגוזל הפצוע"
  53. פואד קסום, כיתה ה' בית ספר "אלג'דיר" – סכנין - "סיפורה של טיפת מים"
  54. קנאר טרביה כיתה ג', בית ספר "אוּם כּלתוּם"- סחנין –"השלום"
  55. רועי אבירי, כיתה ה'' בית ספר "ע"ש אילן רמון" - באר יעקב – "שרשרת ההפתעות".
  56. רועי מורי, כיתה ה', בית ספר "הדמוקרטי" - חדרה- "מקום בחיי"
  57. רינת קזז, כיתה ו', בית ספר "לבאות" - ערד- "שדה של פרחים אדומים" חסר דף היצירה
  58. רעות בני, כיתה ה', בית ספר "זכרון יוסף אחוזה" - חיפה- "כעבור שבעים שנה"
  59. שהד חאלד סואעד, כיתה ו', בית ספר יסודי "ואדי סלאמה"- סלאמה - "המלאכים לא בוכים"
  60. שחר גולדנברג, כיתה ה', בית ספר "אשכולות" - ראשון לציון- "ישראל בצבעים"
  61. שיראל חבלבסקי, כיתה ו', בית ספר "השלום" - מבשרת ציון- "מעל לכל דמיון"
  62. שירז אבנעים, כיתה ו', בית ספר "רמת כרמים" – אשקלון- "אהבה ראשונה" ?
  63. שליו אלמלח, כיתה ה', בית ספר "גבעון" - נשר – "קיבוץ טעמים של גלויות"
  64. שליו זמלר, כיתה ה', בית ספר "בר לב" - פתח תקווה – "לכשאהיה גדול"
  65. שני מיטגרץ, כיתה ה', בית ספר "אדם" - ירושלים –"במסגרת שונה"
  66. שקד דנוס, כיתה ו', בית ספר "החיטה" - זיכרון יעקב- "החתול והכלב" חסר דף היצירה
  67. שקד עידן, כיתה ד', בית ספר "אירוס" - נס ציונה – "מישהי מחכה לי אי שם"
  68. שרה סמיח עלי, כיתה ג', בית ספר "יסודי ג'" - דיר חנא- "תן אהבה תקבל בחזרה"
  69. תומר גבאי, כיתה ו', בית ספר "יחד" - גבעת אלה - "הזדמנות חדשה"
  70. תומר רובינשטיין, כיתה ו', בית ספר "שקד" - נס ציונה- "הגליל"

הוספת תגובה  הדפסה

 

 
תגובות הגולשים
 
 כל הזכויות שמורות לאגודת הסופרים העברים במדינת ישראל  

Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים